Medewerkers


Devb kleur 59

Directie

In 2003 slaan deze Rotterdammers, Ben en Johan, de handen in één en starten ze een jong en dynamisch bedrijf genaamd; Dortland en van Beem. Naast het aan directeur gerelateerde werkzaamheden zijn beide erg druk met het onderhouden en bezoeken van bestaande en nieuwe klantrelaties.

Mail sturen?

Ben@devb.nl 

Johan@devb.nl

Drukkerij website

De drukkerij

Op de locatie Rotterdam en Groningen werken gedreven drukkers die de drukpersen bedienen. Zij zorgen er elke dag weer voor dat u mooi gedrukte enveloppen krijgt. Daar zijn wij natuurlijk heel erg trots op. 

Devb kleur 56

Het verkoopteam

Het verkoopteam binnen Dortland en Van Beem bevindt zich alleen op de locatie in Rotterdam. 

 

Ongetwijfeld zult u al eens met een van hun gesproken hebben. Met hun kennis en specialiteiten staan ze graag voor u klaar.

 

Mail sturen dat kan, maar bellen mag natuurlijk ook. 

 

Vragen over bedrukte enveloppen of andere vragen kunt u deze stellen aan de volgende personen:

Martin Miltenburg - Martin.Miltenburg@devb.nl 

 

Melanie Knoop - Melanie@devb.nl
 

Natasja Kastelein - Natasja@devb.nl 

 

Brenda Verheul - Brenda@devb.nl

 

 

 

Voor speciale aanmaak enveloppen kunt u terecht bij:

 

Rik van der Stel - Rik@devb.nl

Rick Buijsman -  Rick@devb.nl

Neem gerust een kijkje op onze website voor speciale aanmaak enveloppen www.enveloppenopmaat.nl  en laat u inspireren. Tevens kunt u op deze website de benodigde templates downloaden om uw bestanden op te maken. 

Blanco enveloppen kunt u via ons bestelsysteem bestellen met uw eigen inlog. Heeft u daar vragen over laat het ons gerust weten. Of mail naar Edith uw bestelling Edith@devb.nl 

Devb kleur 49

DTP

Op onze DTP afdeling verwerken Rowena, Martijn en Jos de aangeleverde bestanden. Met grote zorg verzorgen zij dat de bestanden op de juiste manier op de platen terecht komen door middel van CTP (Computer to Plate). 

Ook beheren ze een archief van bestanden tot wel 5 jaar terug! Deze zijn tevens ook via onze website te uploaden indien u ingelogd bent.Heeft u nog geen inlog of bent u de gegevens kwijt? Laat het ons gerust weten via een mail naar info@devb.nl

Laatste nieuws

Nieuw - bedrukte kartonnen (koffie)bekers

» 2019-11-29 11:48:51 +0100

Uitbreiding Ordonnans pakket

» 2019-09-20 13:10:48 +0200

Nieuw - Rouwenveloppen

» 2019-05-20 16:21:06 +0200

» Alle nieuwsberichten

Contact

U kunt contact met ons opnemen via het online contact formulier of per post, fax of telefoon met de volgende gegevens:

Dortland en van Beem enveloppen Graafstroomstraat 26-28
3044 AR Rotterdam

Tel: 010 462 0222
Fax: 010 462 5262
Email: info@devb.nl

KvK Rotterdam: 24.44.74.59
BTW nr: NL 8201.32.299 B 01