Medewerkers


Directie

Directie

In 2003 slaan deze Rotterdammers, Ben en Johan, de handen in één en starten ze een jong en dynamisch bedrijf genaamd; Dortland en van Beem. Naast het aan directeur gerelateerde werkzaamheden zijn beide erg druk met het onderhouden en bezoeken van bestaande en nieuwe klantrelaties.

Mail sturen?

Ben@devb.nl 

Johan@devb.nl

Drukkers

De drukkerij

Trots zijn we op het team in de drukkerij. Deze mannen bedienen de 10 drukpersen die Dortland en van Beem heeft staan. Zij zorgen er elke dag weer voor dat u mooi gedrukte enveloppen krijgt.

Expeditie

Expeditie

Deze mannen zorgen niet alleen dat het magazijn van Dortland en van Beem er netjes en goed gevuld is, maar zij zorgen er ook voor dat uw bestelde producten netjes en indien gewenst neutraal geleverd worden.

 

Door onze nachtsluis aanleveringen kunnen deze mannen vroeg aan de slag en aan  het einde van de middag zorgen ze ervoor dat de pakketen/pallets gereed staan voor de overnight leveringen.

Melanie en edith

Melanie en Edith

Ongetwijfeld heeft u een van deze dames aan de lijn gehad, naast het aannemen van telefoon verwerken deze dames ook de blanco orders en doen nog veel meer werkzaamheden.

Mede door het enthousiasme van deze zonnetjes is het altijd gezellig om even te bellen.

 

Mail sturen?

 

Melanie@devb.nl

 

Edith@devb.nl

Rick natasja martin

Rick, Natasja, Martin

Het verkoopteam binnen Dortland en van Beem. Ongetwijfeld zult u al eens met een van hun gesproken hebben. Met hun kennis en specialiteiten staan ze graag voor u klaar.

 

 

Mail sturen?

 

Rick@devb.nl

 

Natasja@devb.nl of info@devb.nl

 

Martin.Miltenburg@devb.nl of mm@devb.nl


 

 

Dtp ctp

DTP

Op onze DTP afdeling verwerken Martijn en Jos de aangeleverde bestanden. Met grote zorg verzorgen zij dat de bestanden op de juiste manier op de platen terecht komen door middel van CTP (Computer to Plate). Ook beheren ze een archief van bestanden tot wel 5 jaar terug! Deze zijn tevens ook via onze website te uploaden indien u ingelogd bent.

Laatste nieuws

Enveloppen film

» 2017-10-12 13:39:08 +0200

Ordonnans Color

» 2017-09-20 10:23:43 +0200

Luchtkussenenveloppen

» 2017-03-07 14:43:49 +0100

Grafische vakbeurs 2017

» 2017-03-06 12:49:36 +0100

» Alle nieuwsberichten

Contact

U kunt contact met ons opnemen via het online contact formulier of per post, fax of telefoon met de volgende gegevens:

Dortland en van Beem enveloppen Graafstroomstraat 26-28
3044 AR Rotterdam

Tel: 010 462 0222
Fax: 010 462 5262
Email: info@devb.nl

KvK Rotterdam: 24.34.87.23
BTW nr: NL 8201.32.299 B 01

* dubbelklik links om in te zoomen, rechts om uit te zoomen